Bogata oferta na miarę Państwa potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo pokrowce do około 500 modeli samochodów i ich wersji, większości marek samochodowych występujących na naszym rynku. Jest ona stale aktualizowana, o nowe modele poszczególnych marek. Jesteśmy otwarci na indywidualne życzenia naszych klientów i wspólnie tworzymy pokrowce tworząc orginalne wystroje wnętrz samochodów. To, co robimy, staramy się wykonywać jak najlepiej, z dużym zaangażowaniem.

OFERTA

Pokrowce samochodowe tkaninowe

Oferujemy ponad 40 wzorów tkanin samochodowych. Są to orginalne materiały stosowane w przemyśle motoryzacyjnym (trójwarstwowe), o wysokiej wytrzymałości eksploatacyjnej.
 • wersja standard – bok jednolity + wstawka środkowa kolorowa
 • wersja pikowana – bok jednolity + wstawka środkowa kolorowa, pogrubione w części czołowej dodatkową pianką z podszewką, z ozdobnymi przepikowaniami.
Uwaga: Wszystkie pokrowce samochodowe posiadają atest bezpieczeństwa AIRBAG, kieszenie w tyłach przednich oparć, wykonane otwory na zagłówki oraz pokrowce na nie. Udzielamy rocznej gwarancji na nasze wyroby.
Materiały na boki pokrowców (tkaninowe):
Materiały na wstawki środkowe pokrowców tkaninowych:
Alcantara:

Pokrowce samochodowe skóropodobne

Oferujemy ponad 10 wzorów samochodowych materiałów skóropodobnych. Są to orginalne materiały stosowane w przemyśle motoryzacyjnym (trójwarstwowe), o wysokiej wytrzymałości eksploatacyjnej na 5mm laminacie (gąbce).
 • wersja standard
 • wersja pikowana – pokrowce pogrubione w części czołowej dodatkową pianką z podszewką, z przepikowaniami, oraz ozdobnymi rozszyciami szwów zewnętrznych.
Jest możliwość wyboru koloru ozdobnych przeszyć zewnętrznych.Uwaga: Wszystkie pokrowce samochodowe posiadają atest bezpieczeństwa AIRBAG, kieszenie w tyłach przednich oparć, wykonane otwory na zagłówki oraz pokrowce na nie. Udzielamy rocznej gwarancji na nasze wyroby.
Materiały skóropodobne (pokrowce samochodowe):
Materiały skóropodobne (tapicerka samochodowa):
Kolory przeszyć:

Tapicerka samochodowa

Jesteśmy nie tylko producentem pokrowców samochodowych. Klientom z Nowej Soli proponujemy usługi związane z tapicerką, a w tym:
 • renowację wnętrz samochodowych (foteli, boczków drzwiowych, kokpitów, sufitów, podłóg, bagażników, itp.),
 • renowację pojazdów zabytkowych,
 • bieżące naprawy foteli i innych elementów wnętrz samochodowych.

Skórzana tapicerka samochodowa

Dysponując dużym doświadczeniem tapicerskim gwarantujemy wysoką jakość realizacji zleceń. Oferujemy klientom szeroką gamę materiałów, stosowanych w tapicerstwie samochodowym:
 • naturalne skóry samochodowe, o różnej fakturze i szerokiej kolorystyce
 • materiały skóropodobne
 • alcantara
 • tkaniny samochodowe
Służymy radą naszym klientom i wspólnie projektujemy wnętrza samochodów, nadając im oryginalny charakter.

Renowacja pojazdów zabytkowych

Usługi w tym zakresie wymagają kompleksowego doświadczenia, nie tylko w wykonaniu foteli, ale również w odtworzeniu w samochodzie m.in. podłogi, sufitu, kolpitu i innych detali. Prace te wymagją dużego zaangażowania i cierpliwości.Odrestaurowanie zabytkowego wnętrza wymaga dobrania materiałów, możliwie zbliżonych do orginału. Każde takie zlecenie jest swojego rodzaju wyzwaniem, które z pasją realizujemy.

Bieżące naprawy

świadczymy szeroki wachlarz usług, związanych z naprawą elementów tapicerki. Zakres oferowanych usług:
 • naprawy foteli samochodowych (po wystrzale poduszki, przetarcia materiału, uszkodzenia wkładów gąbkowych itp.)
 • wyklejanie sufitów
 • gałki i mieszki drążków biegów
 • itp.

Inne usługi szwalnicze

Jesteśmy otwarci na zlecenia nietypowe, niekoniecznie związane z branżą motoryzacyjną.
Zapraszamy do galerii oferowanych przez nas pokrowców samochodowych. Na zamówienie, na miarę – w Nowej Soli i Zielonej Górze wnętrza aut dopasowane są do Państwa potrzeb.Wysoka jakość, rozsądna cena, terminowość – tak działamy w AUTO – STYL. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 505 057 834.