Imię i nazwisko: (pole wymagane)

  Email: (pole wymagane)

  Telefon:

  Wiadomość:

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę : Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Sapieszko AUTO-STYL
  z siedzibą ul.Szeroka 7 67-100 Nowa Sól w celu realizacji zgłoszenia za pośrednictwem serwisu internetowego. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w tym na podany przeze mnie adres e-mail. Dane mogą być udostępniane osobom upoważnionym oraz podmiotowi przetwarzającemu: Headway Sp. z o.o., ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław.
  Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja świadczonych usług. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu, przeniesienia danych a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do wykonania umowy/usługi lub do ew. odwołania zgody lub przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego lub też w zakresie niezbędnym dla prowadzenia rachunkowości.