Duży wybór

Nasza oferta materiałowa, to ponad 40 wzorów tkanin, oraz ponad 10 kolorów materiałów skóropodobnych do ponad 500 modeli samochodów i ich wersji. Wszystkie dostępne na bieżąco. Oferujemy również szeroką gamę kolorystyczną naturalnych skór samochodowych, oraz alcantary, stosowanych w tapicerstwie samochodowym.

Bazujemy na producentach polskich i dostawcach z Unii Europejskiej. Współpracujemy z dealerami poszczególnych marek aut w Polsce, dla których szyjemy pokrowce samochodowe- m.in. Skoda, Fiat, Opel, Citroen, VW, Peugeot.

Gwarancja zadowolenia

Klienci chwalą nas za rzetelność i terminowość realizacji zamówień. W pracy stawiamy na dobry kontakt z klientem i dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb. Oferujemy roczną gwarancję na wszystkie nasze produkty.

Jeżeli szukają Państwo rzetelnego zespołu tapicerów samochodowych z doświadczeniem i wiedzą zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów, bogatą ofertę i rozsądną cenę.
Zapraszamy!

Wysoka jakość produktów

Nasza firma korzysta z nowoczesnych maszyn szwalniczych, w tym z komputerowego systemu przygotowania produkcji, sprzężonego z systemem krojczym. Posiadamy możliwość wykonywania ozdobnych elementów haftowanych na pokrowcach, oraz tapicerkach samochodowych. Nowoczesne technologie szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem załogi gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów i usług.

Doświadczenie w branży pokrowców i tapicerki samochodowej

Nasza firma funkcjonuje od 1995 roku. Jesteśmy producentem pokrowców miarowych, oraz świadczymy usługi w zakresie tapicerstwa samochodowego. Obsługujemy klientów hurtowych i indywidualnych z terenu całej Polski, oraz z zagranicy. Jednym z większych zleceń, jakimi możemy się pochwalić, był udział w realizacji zakupu samochodów przez polską Policję. Wykonaliśmy dla niej specjalistyczne pokrowce do nabytych pojazdów.

Również jeżeli chodzi, o tapicerstwo, możemy się pochwalić wieloma egzemplarzami odrestaurowanych samochodów i wykonanych tapicerek przede wszystkim w skórze. Każde nowe zlecenie pogłębia naszą wiedzę i doświadczenie.

Rozsądne ceny

Ceny pokrowców samochodowych na miarę ustalane są indywidualnie z klientem i zależą od detali zamówienia. Możliwość negocjacji cen. W przypadku większych zamówień oferujemy korzystne rabaty.

Bezpieczeństwo użytkowania

Wszystkie nasze produkty posiadają atest bezpieczeństwa AIRBAG wydany przez PIMOT w Warszawie.